سبحانیان:

ارائه خدمات مالیاتی در دفاتر پیشخوان کلید خورد

ارائه خدمات مالیاتی در دفاتر پیشخوان کلید خورد

لباس نو: به گزارش لباس نو، رئیس کل سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: بیش از 120 دفتر پیشخوان در سراسر کشور زیر بار رفته است و می توانند خدمات مالیاتی را به مودیان عرضه کنند.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، سید محمدهادی سبحانیان رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: اگر قرار هست فرهنگ مالیاتی در کشور توسعه پیدا کند و نظام مالیاتی مانعی را برای کسب وکارها ایجاد نکند، باید تکالیف مودیان را حداقل و تسهیل بکنیم.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با طرح این سوال که، چرا باید یک مودی مالیاتی اگر می تواند تکالیفش را در منزل یا در محل کسب و کارش یا بوسیله موبایل خودش انجام دهد، نیاز به مراجعه حضوری به ادارات مالیاتی پیدا کند که هم وقتش هدر شود و هم دغدغه های دیگر داشته باشد، اظهار داشت: اولویت ما این است که فعال اقتصادی درگیر نظام مالیاتی نباشد و وقتش و تمرکزش را بر روی سرمایه گذاری و تولید و اشتغال خودش بگذارد.
سبحانیان بیا: کرد یکی از اقدامات این بود که بتوانیم خدمات مالیاتی را برونسپاری نماییم. یا در قالب دفاتر پیشخوان یا در قالب اپلیکیشن های موبایلی که مردم بوسیله تلفن همراه خود بتوانند امور مربوطه را انجام دهند.
وی اظهار داشت: بیش از ۱۲۰ دفتر پیشخوان در سراسر کشور زیر بار رفته است و می توانند خدمات مالیاتی را به مودیان عرضه کنند.


منبع:

1403/04/20
18:41:32
5.0 / 5
61
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لباس نو