رئیس سازمان صمت استان سمنان:

شروع افتتاح 17 پروژه صمت استان سمنان

شروع افتتاح 17 پروژه صمت استان سمنان

به گزارش لباس نو، رییس سازمان صمت استان سمنان با اعلان اینکه مراسم بهره برداری از 17 طرح معدنی و صنعتی استان رسماً شروع شد، اظهار داشت: در اولین روز هفته دولت درب دو کارخانه بر روی رونق اقتصادی گشوده شد.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، یادگار احمدی ظهر پنج شنبه در اولین روز هفته دولت در جمع خبرنگاران سمنان ضمن بیان این که با حضور استاندار سمنان مراسم بهره برداری از طرح های حوزه صمت استان رسماً آغاز شد، اظهار داشت: طی مراسمی با حضور مقامات استانی دو واحد تولیدی در شهر سمنان راه اندازی شد.
وی ضمن بیان این که شرکت تولید کننده درب و پنجره پی. وی. سی و آلومینیوم و روغن موتور به بهره برداری رسیدند، اضافه کرد: در مجموع این دو واحد تولیدی ۶۵ نفر مشغول کار شدند.
رئیس سازمان صمت استان سمنان با اشاره به اینکه برای کارخانه درب و پنجره سرمایه گذاری بالغ بر ۴۰۰ میلیاردریال صورت گرفته است، اظهار داشت: در شرکت تهیه روغن موتور هم یک هزار و ۷۰۰ میلیاردریال سرمایه گذاری انجام شده است.
احمدی ضمن بیان این که با آغاز به کار این دو طرح در اولین روز هفته دولت بهره برداری ۱۷ طرح با اعتبار معادل ۱۸ هزار میلیاردریال به صورت رسمی آغاز شد، خاطرنشان کرد: این طرح ها برای ۸۰۰ نفر مستقیم و یک هزار و ۲۰۰ نفر غیر مستقیم شغل ایجاد می کنند.
وی ضمن بیان این که این طرح ها در رونق اقتصادی استان اثرگذار هستند، اضافه کرد: مابقی طرح ها در هفت شهرستان استان سمنان طی هفته دولت به افتتاح یا بهره برداری خواهند رسید.


منبع:

1402/06/06
10:31:59
5.0 / 5
300
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس نو