شرکت های معتمد خدمات مالیاتی به مودیان

شرکت های معتمد خدمات مالیاتی به مودیان

به گزارش لباس نو، شرکتهای معتمد عرضه کننده خدمات مالیاتی به مودیان عرضه شدند تا مطابق قانون در زمینه عرضه آموزش های لازم به مودیان برای عرضه خدمات مالیاتی با این شرکت ها همکاریهای لازم صورت گیرد.به گزارش لباس نو به نقل از سازمان امور مالیاتی مرکز تنظیم مقررات نظام پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور با هدف شناسایی و رفع ابهامات فنی، قانونی و اجرایی این قانون نشست مشترکی با شرکتهای فعال در زمینه های بانکی، پولی و مالی پذیرفته شده در بورس و فرابورس برگزار کرد.
این جلسه با هدف تشریح کلیات قانون، روش های اجرا و نحوه تبادل اطلاعات و همینطور رفع ابهامات مودیان در مورد نحوه و زمان صدور صورتحساب الکترونیکی و چگونگی استفاده از امضای الکترونیکی برگزارشد.
همچنین شرکتهای معتمد عرضه کننده خدمات مالیاتی بعنوان بازوی اجرایی قانون پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان به مودیان عرضه شدند تا مطابق قانون در زمینه مشاوره و عرضه آموزش های لازم به مودیان، نصب و پشتیبانی تجهیزات مورد نیاز برای عرضه خدمات مالیاتی با این شرکت ها همکاریهای لازم صورت گیرد.
گفتنی است، شرکتهای پذیرفته شده در بورس و فرابورس از اول آبان ماه ۱۴۰۱ بعنوان نخستین گروه فراخوان شده، مشمول اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و صدور صورتحساب الکترونیکی هستند.


منبع:

1401/07/18
12:04:54
5.0 / 5
328
تگهای خبر: خدمات , فروش , فروشگاه , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لباس نو